/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Ana menü
Alanlarım
Ana menü
Hizmetler
Ana menü
Faydalı Bilgiler
Satın al
Satış Yapın
Faydalı bağlantılar
À propos de Via Mobilis
Merhaba, kimliğinizi doğrulayın
  Bir ilan bırak
Alanlarım
Kendinizi tanıtın
Sitede yeni misiniz?
İş ve Yapı Donanımları Haberleri

Caterpillar 340F: kullanışlı, ekonomik ve dayanıklı bir paletli ekskavatör

Via-Mobilis - le 02/09/2015 14:10 - olarak
İş ve Yapı Donanımları Haberleri Caterpillar

Yeni Cat 340F hidrolik ekskavatörü güç, sağlamlık, konfor, bakım kolaylığı ve yakıt ekonomisini birleştiriyor.

  Caterpillar 340F: kullanışlı, ekonomik ve dayanıklı bir paletli ekskavatör

  4.kademe Avrupa emisyon normlarına uyumlu Cat C9.3 ACERT motoruyla donatılan yeni Caterpillar 340F ekskavatörü, güçlü bir hidrolik sistem ile dayanıklı bileşenleri, bakım kolaylığı ve azaltılmış yakıt tüketimi gibi özellikleri sayesinde düşük kullanım maliyeti avantajlarına sahip.

  Hidrolik güç ve yakıt ekonomisi

  Sahip olduğu 570 l/dk maksimum debilik hidrolik sistemi sayesinde yeni 340F ekskavatörü büyük bir kazı ve kaldırma kapasitesi sunuyor. Caterpillar SmartBoom teknolojisi, kazı ve delme/çekiçleme operasyonları sırasında vibrasyonu azaltmaya imkan verir. Hidrolik bileşenler bir araya toplanmıştır; daha kısa borular ve hortumların kullanımı sayesinde sürtünme ve basınç kayıpları azaltılmaktadır. Bu da yakıt ekonomisi ve azaltılmış bir ağırlık sağlar. Bareller ve yardımcı hidrolik devreler çok geniş bir ekipman yelpazesinin kullanımına izin verir: kepçe, delici, çeneli, pense, kazıyıcı...

  Standart veya ekonomik iki sürüş modu, gerçekleştirilen operasyonlara göre operatöre sürüş biçimini ayarlama olanağı sunar. Otomatik hız kontrolü de yapılan çalışmaya göre motor devrini ayarlar ve böylece yakıt ekonomisi sağlar. Kirletici emisyonları da azaltılmıştır ve bakım işlemleri daha az sıklıkta gerekli olmaktadır.

  Güçlü ve dayanıklı yapının yanında rahat bir kabin

  Premium çelikten üretilen bom ve sarkaç, güçlendirilmiş kalıp ve kaynak avantajlarından faydalanmaktadır. 3,2 metrelik kolla birleştirilen "heavy duty" özelliğindeki 6,5 metrelik bom 7,48 metrelik kazma derinliğine ulaşır. Büyük hafriyat çalışmaları ve ağır ekipmanlar için de devasa bir kazı bomu ayrıca mevcuttur. Sağlam bir şasi makinenin dayanıklılığını sağlamaktadır.

  Cat 340F ekskavatörü, operatörü için ferah ve konforlu bir ROPS kabini sunarken geniş ön camı da yüksek bir görüş mesafesi sağlar. Product Link ve Vision Link teknolojileri sayesinde sürücü, ekskavatörün kullanım verilerini LCD ekranından gerçek zamanlı olarak takip edebilir: kesin konum, çalışma saatleri, yakıt tüketimi. Ekipmanların bakımı için kontrol noktaları kolayca ulaşılabilir bir yerdedir.

  Caterpillar 340F Ekskavatörün teknik özellikleri

  Motor

  Cat C9.3 ACERT (Stage IV)

  Çalışma ağırlığı

  42.800 kg

  Güç

  226 kW (310 hp)

  Hidrolik debi

  570 l/dk

  Maksimum kazma derinliği

  7.480 mm

  Maksimum yatay erişim

  11.020 mm

  Yorumlar

  E-posta adresiniz İnternet sitesinde görünmeyecek.

  Kişisel verileriniz üçüncü taraflarla asla paylaşılmayacaktır.

  info@via-mobilis.com adresine e-posta yollayarak veya “Abonelikten ayrıl” bağlantısını kullanarak bülten aboneliğimizden ayrılabilirsiniz.

  Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır. Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

  Sürekli haberler

  Lütfen bekleyiniz...