/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Ana menü
Alanlarım
Ana menü
Hizmetler
Ana menü
Faydalı Bilgiler
Satın al
Satış Yapın
Faydalı bağlantılar
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba, kimliğinizi doğrulayın
  Bir ilan bırak
Alanlarım
Kendinizi tanıtın
Sitede yeni misiniz?
İş ve Yapı Donanımları Haberleri

Hafriyat Makineleri: Case ve Leica için ortak bir güdüm sistemi

Via-Mobilis - le 07/10/2015 16:11 - olarak
İş ve Yapı Donanımları Haberleri Case

Case ve Leica Geosystems, inşaat makinelerinin kontrolünde yenilikçi bir çözüm geliştirmek için bir araya geldi.

  Hafriyat Makineleri: Case ve Leica için ortak bir güdüm sistemi

  İnşaat makineleri üreticisi Case ve ölçüm sistemleri üreticisi Leica Geosystems, inşaat makineleri için yeni bir güdüm sistemi üretmek için uzmanlıklarını birleştirdi.

  Derinlemesine bir test programı için teknolojik ortaklık

  Case şirketi, Leica Geosystems'in Ar-Ge bölümünün Odense - Danimarka'daki merkezine 4 inşaat makinesi teslim etti: bir Case 1650M XLT buldozer, bir Case 621F tekerlekli yükleyici, bir Case CX210C paletli ekskavatör ve bir de Case 836C AWD greyder. "Case markasının özellikle ileri teknoloji ve güvenilirlik açısından sahip olduğu şöhreti göz önüne alarak, Danimarka'daki ana test merkezimizde Case makinelerinin kullanımını tercih ettik. Şu anda elimizde bulunan Case makinelerinin tercihi sayesinde artık testlere başlayabilir ve entegre makinelerin kontrolündeki ana çözümlerin tümü için değerli deneyimleri edinebiliriz" açıklamasını yapıyor Leica Geosytems ürün müdürü Sten Kristensen.

  Verimliliği ve yatırım getirisini artırmak için Ar-Ge'ye odaklanma

  Bu makineler hem 2B ve 3B kontrol çözümlerinin testi, hem de Leica Geosystems müşterilerinin bu güdüm sistemi üzerindeki eğitimleri için kullanılacak. Case'in hassas ölçüm ve telematik çözümleri alanındaki uluslararası pazarlama direktörü Mohamed Abd El Salam şu açıklamayı yaptı: “Bu işbirliği, müşterilerimizin yatırımlarının verimliliğini ve geri dönüşünü iyileştirme gayesiyle en gelişmiş teknolojilerle donatılmış makineleri sunma hedefimizi paylaştığımız Leica Geosystems ile devam eden uzun soluklu ortaklığımızla mükemmel bir uyum içindedir”. Case markalı yükleyiciler, greyderler, buldozerler ve ekskavatörler, hassas güdüm sistemleri alanındaki yeniliklerin öncüsü olacak.

  Yorumlar

  E-posta adresiniz İnternet sitesinde görünmeyecek.

  Kişisel verileriniz üçüncü taraflarla asla paylaşılmayacaktır.

  info@via-mobilis.com adresine e-posta yollayarak veya “Abonelikten ayrıl” bağlantısını kullanarak bülten aboneliğimizden ayrılabilirsiniz.

  Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır. Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

  Sürekli haberler

  Lütfen bekleyiniz...